אודות - פתוח לרוח

 

אימון לאיזון גוף נפש

נטלי נוי כהן, אשת תקשורת, בוגרת לימודי תקשורת ופסיכולוגיה, אדלר ומאסטר ב NLP ודמיון מודרך.

מאמנת לשינוי קודים התנהגותיים סמויים, חסימות רגשיות, חרדות, פוביות, השמנה, עישון ועוד. מתמחה בליווי, תמיכה והכוונה לאמהות יחידניות ונשים העוברות טיפול פוריות. בעלת ראיית עולם הוליסטית המייחסת לאירועים בחיינו תפקיד כמוזמנים על ידי התת מודע בתוכנו השואף ללמוד, להתפתח ולהתעצם. כל עוד יתקיים איזון כוחות בין הגוף לנפש, יתרחש גם התהליך המאפשר חיים של סיפוק ואושר.

"יותר מעשור של ליווי מונחות ומונחים בגילאים שונים (גיל 16 ומעלה) המתמודדים עם הפרעות חרדה, שליטה בכעסים, בעיות בריאות, עישון, השמנה, אובדן, לחצים בעבודה והתמודדויות שונות של היום יום, מאפשרים לי להסתכל בפרספקטיבה רחבה על מה שמפעיל אותנו. ההבנה כי הגוף והנפש עובדים בסימביוזה מוחלטת, האחד משפיע על השני לטוב ולרע ויש לטפל במקביל בשניהם, היא הכרחית לתוצאות יעילות.

בשנים האחרונות, בהשפעת החוויה והניסיון האישי שלי בתחום (אני אמא יחידנית), בחרתי להשתמש בכלים שברשותי גם כדי ללוות ולהעצים אימהות יחידניות ונשים העוברות טיפולי פוריות. כאן בא לידי ביטוי במלוא עוצמתו של האיזון בין גוף ונפש. טיפול בשורש הפחדים והחרדות, הפחתת הלחצים, הקניית רוגע ושלווה מובנים, ללא תלות בנסיבות חיצוניות היוו בסיס הכרחי להצלחת התהליך- כניסה להריון והבאת ילד לעולם.

בעזרת ה NLP, הדמיון המודרך וכלים נוספים שאיתם אני עובדת, תוכלו להיפתר מהרגלים מעכבים, לשקם מערכות יחסים ולאמץ תגובות אוטומטיות חיוביות חדשות למצבים בהם התקשיתם בעבר. תוכלו לחזק את הבטחון העצמי ולהגשים מטרות שהיו בעבר רק בגדר חלום, לחוש שלווה פנימית גם במצבים שבעבר היו בלתי אפשריים, להיות בני זוג והורים טובים ותקשורתיים יותר ולהביע עצמכם באופן שישיג יותר שיתוף פעולה מהסובבים אתכם.

הקליניקה נמצאת בפינה נעימה ושלווה בצפון תל אביב, הרחק מהשאון וההמולה של מרכז העיר, מוקפת צמחיה ירוקה ושפע חניה. אני מזמינה אותך להגיע למפגש שהוא רגע של עצירה בזמן, נשימה עמוקה וצלילה פנימה אל האוצרות החבויים בתוכך, שכבר שכחת מקיומם. אני כאן כדי לזכור יחד איתך, להעיר ולהפעיל את הכוח העצום שבך. הגיע הזמן להתמודד באומץ מול הפחד ולהגיע למקום שכל ישותך מתאווה להיות בו."

"פתוח לרוח"- איזון גוף נפש.

NLP ודמיון מודרך.

נטלי נוי כהן

הקליניקה שלי

ברגעים החשובים של החיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם