אימון NLP אצלנו ב- "פתוח לרוח"

כשהתת-מודע מדבר

ב"פתוח לרוח" - אימון לאיזון גוף-נפש, אנו שמים דגש על האיזון הפנימי. הקו המנחה בתהליך העבודה שלנו הוא האיזון בין הקוגניטיבי לרגשי (שכל מול רגש) תוך כדי התייחסות גם לנתיב הרוחני של האדם.

ב"פתוח לרוח" אנו נותנים מקום להיות האדם מורכב מאלמנטים וצרכים הסותרים זה את זה - המלחמה המתמדת בין שכל לרגש ובין החומר לרוח. מתוך כך עולה ההבנה כי רק כאשר הללו מאוזנים הם מאפשרים לנו להגיע לכדי מימוש אמיתי בכל תחום בחיים. בהתאמה, החזון ב"פתוח לרוח" הוא להביא לידי איזון ושלווה פנימית את כל הנכנס בדלתותינו.

מעבר להשגת המטרות והיעדים בשיטת הNLP והדמיון המודרך אנו מלווים, מדריכים ונותנים את הכלים המאפשרים לקבל מענה להתחבטויות קיומיות העולות בנו תכופות בנושאים מהותיים לנו כבני אנוש- כגון: מי אנחנו, מאין באנו ולאן אנו הולכים, מה תפקידנו בעולם ומהי המטרה לשמה הגענו הנה?.

ב"פתוח לרוח" כחלק מתהליך העבודה אנו משלבים את הכלי החשוב של 'הדמיון המודרך' בנוסף ל NLP , כתומך ומשלים לטיפול אפקטיבי ביותר ולתוצאות המורגשות כבר בסיום כל מפגש. עם הדמיון המודרך אנו מתרגלים את שליטת המוח על התפקודים הנפשיים והגופניים ומאפשרים לעצמנו כמכלול הטבה גם במצבים כרוניים שונים, ביניהם כאבי ראש, לחץ דם גבוה וחרדה.

ההתמחות שלנו ב"פתוח לרוח" היא בהעצמה וליווי של נשים בתהליך ההחלטה על אמהות יחידנית ובכל שלבי מימושה. כמו גם במהלך טיפולי הפוריות של יחידניות ונשים בכלל העוברות הליך מורכב ורגיש זה. בנוסף למפגשים הפרטניים לצורך תמיכה בתהליך, אנו מקיימים גם מפגשי קבוצות קטנות ואינטמיות של כשש נשים לקבוצה בה אנו עובדים יחד על מגוון נושאים שבתהליך. 

הקבוצות מתחלקות לשני סוגים עיקריים - נשים בתהליך אמהות יחידנית ונשים בתהליך טיפולי פוריות (גם שאינן יחידניות). מחקרים מוכיחים כי מעבר להנחייה והכוונה הדרושה למי שבתהליך, התמיכה הקבוצתית והנשית ממקסמת באופן גורף את הצלחת התהליך כמו גם את האיזון ושלוות הנפש במהלכו.

הטכניקות הטיפוליות בתהליך האימון ב"פתוח לרוח" משפרות ומאיצות את התקדמות המאומן ומעצימות את יכולותיו האישיות לאורך זמן, גם לאחר סיום מסגרת האימון. תהליך האימון ב"פתוח לרוח" מורכב מ-12 מפגשים שבועיים רצופים בממוצע.

באופן יחודי ב"פתוח לרוח" כחלק מההזדהות ותמיכה בקהילת האמהות היחידניות ועמותת "מילי" נשים יחידניות מקבלות אצלנו 15% אחוז הנחה על כל המפגשים. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם