אימון בשיטת NLP

המצויינות שבתוכך

NLP הוא ראשי תיבות של - ניתוב לשוני פזיולוגי או באנגלית - Neuro Linguistic Programming. 

זהו מודל לתקשורת בין אישית ואישית (שלך עם עצמך) שהתפתח בראשית שנות השבעים על ידי חוקרים מומחים (בנדלר, פרופ' גרינדר, ד"ר אריקסון, ד"ר סטיר ועוד) מתחומיי הפסיכולוגיה, סוציולוגיה, היפנותרפיה, אנטרופולגיה וחקר הלשון. המודל התחיל כחקר מצויינות בקרב מטפלים אשר נחשבו מומחים בתחומם ואשפי תקשורת מצטיינים והמשיך כשיטה להליכיי טיפול קצריי מועד ואפקטיביים ביותר. 

הNLP מבוסס על תהליך המשלב את הפן הפזיולוגי (העצבי מוחי) עם הלשוני (ביטוי מילולי) והניתובי (תכנות מחדש). למעשה הוא מאפשר להשפיע על החוויה שאדם חווה ועל המערכת העצבית מוחית שלו באמצעות שפה ותקשורת (מילולי). על ידי כך לשנות את המודלים המוכרים דרכם אותו אדם חווה את המציאות ואת תבניות החשיבה אליהן התרגל מימים ימימה ואינן מועליות לו יותר (ניתוב- תכנות מחדש). כל זאת משפיע לעתיד לבוא על האופן בו אותו אדם יגיב לגירויים דומים ויאפשר לו לשנות לתגובות והרגלים מועילים יותר.  

בפועל, הNLP והכלים שבאמתחתו מאפשר בעזרת תהליך קצר מועד יחסית לפתור בעיות כגון אלרגיות, פוביות וחרדות, בעיות בריאות, השמנה, עישון, הרגלים הרסניים ומעכבים, בעיות רגשיות ועוד. הNLP מאפשר תקשורת עם התת מודע ועוזר ליצירת תוצאות עוצמתיות שנשמרות לאורך זמן. הוא מחזק את הבטחון העצמי ועוזר להגשמת מטרות שבעבר היו רק בגדר חלום, מאפשר שלווה פנימית גם במצבים שהיו בעבר בלתי אפשרים ותורם ליצירת קשרים בצורה מייטבית עם הסובבים, באופן שישיג שיתוף פעולה מוצלח בכל בתחומים. 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם